Kariyer ve İş

Uzaktan eğitim, teknolojik araçları kullanarak, mekân ve zaman kısıtlaması olmadan eğitimden uzak kalmamanızı sağlayan, 7/24 eğitim almanızı sağlayan bir eğitim yöntemidir. Ulaşım engeli yaşayan, yoğun iş temposuna sahip olan, maddi zorluklar çeken ve farklı bir mekâna gitmek için zamanı olmayan kişiler için kişisel gelişim konusunda alternatif bir eğitim yöntemi olmuştur.
Eğitim olanaklarına erişimde sorun yaşayan, eğitim kurumlarına ulaşmakta zorluk yaşayan, mesai saatleri dışında boş vakitlerine uygun zaman bulamayan, istedikleri kişisel eğitimi kendilerine uygun zamanda ulaşamayan bireylerin ya da bunların dışında uzaktan eğitimi bir eğitim yöntemi olarak tercih eden kişilerin istedikleri eğitime ulaşmalarında fırsat sunan uzaktan eğitim kursları ile imkân sunmaktayız.
Uzaktan eğitim kurslarında kursiyerlerimiz, eğitim materyallerine 7/24 erişebilir ve istenildiği sayıda tekrar edilebilirler. Bu yönüyle kursa katılan her bir kursiyer kendi hızında öğrenme imkânı bulmaktadır.
Uzaktan eğitim, dünyanın her yerinde eğitim anlayışını sunması sayesinde bireylerin yaşam boyu eğitim almasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Küreselleşen dünya içerisinde mesleki ve kişisel gelişimi sürekli güncel tutmak istiyorsanız uzaktan eğitim olanaklarından faydalanmanız gerekir. İşte bu andan itibaren Kariyer ve İs Eğitim platformu bilgi ve iletişim teknolojileri anlamında geniş eğitim olanaklarını siz kıymetli bireylere sunmaktadır.
Kariyer ve İs Eğitim Merkezi, 2018 yılında eğitim faaliyetlerine başlamıştır. ”Kaliteli Eğitim ve Etkin Zaman Yönetimi” ilkesi ile yola çıkmıştır.
Eğitim sistemine bilgisayar, tablet ya da telefon ile kolayca ulaşabilir, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilirsiniz.

Kariyer ve İş Olarak Önceliklerimiz

• İş imkânlarını fark etme
• Pozitif bakış açısı
• Süreklilik
• Motivasyon
• Güven
• Bireye farkındalık kazandırma

Misyonumuz

Kariyer ve İs, globalleşen dünyada bilgiye daha rahat ulaşabilme imkânı sağlayabilmektir. Toplumun gereksinim duyduğu kaliteli ve idealist eğitime sahip bireyleri ülkemize kazandırmak, dünyadaki gelişmeleri takip ederek nitelikli bireyler yetiştirmeye devam etmektir. Eğitimleri uzaktan eğitim sistemi ile çalışma koşulları, konaklama ve ulaşım gibi sıkıntıları olan bireylerin eğitim alabilmelerine olanak sağlamayı kendine görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Kariyer ve İs, ilk olarak gerekli bilgi paylaşımını sağlamayı hedefleyen, iş dünyasının dinamiklerine uyum sağlayabilen, üst düzey bilgi ve beceri düzeyine sahip, yeni tecrübeler kazanmaya istekli, kendi tecrübelerini paylaşma kültürü olan, alanında lider uzaktan eğitim kurumu olmaktır.
Aynı zamanda öğrencilerin uzaktan eğitim sistemi ile yaratıcı düşünen, bulunduğu ortama uyum sağlayan, iletişimi yüksek, teknolojiyi etkin kullanabilen, sorgulayan ve problem çözebilen bireyleri topluma kazandırmaktır.
Kariyer ve İs, eğitim kadrosu ve yöneticileri başta olmak üzere tüm çalışanları ile Türkiye’de uzaktan eğitim kültürünün gelişmesinde öncü olmayı hedeflemektedir.